İnstagram Beğeni Neden Önemlidir?

İnstagram Beğeni Arttırma Yolları, İnstagram Beğeni Neden Önemlidir? ve İnstagram Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? konularını ele aldığımız yazımızda, İnstagram Beğeni ile ilgili tüm detayları öğreneceksiniz. Hayatımızın büyük bir kısmı sosyal medya hesaplarımızda geçmektedir. İnstagram, Facebook, TikTok, Whatsapp ve diğer birçok sosyal medya platformu çok önemli olmakla birlikte yeni bir dünya olmuştur. Bazı insanlar geçimlerini buralardan sağladığından kiminin işyeri kiminin reklam alanıdır.

Her ne sektörde çalışıyor olursanız olun mutlaka en az bir sosyal medya hesabı yönetiyor olmalısınız. İnstagram bu hesaplar içerisinde en yaygın kullanılan platformların başında gelmektedir. İnstagram hesabını büyütebilmek için düzenli gönderi paylaşılmalı, Beğeniler ve Yorumlar takip edilmeli, diğer hesaplarla etkileşim içerisinde olunmalıdır. Takipçi sayısı ne kadar artarsa kazanç o kadar artacaktır. İster reklam, tanıtım ve promosyon alanı olarak kullanın ister tek satış kanalınız İnstagram hesabınız olsun, Beğeni Sayısı oldukça önemlidir.

İnstagram Türk Organik Beğeni hizmetimizden yararlanarak daha geniş kitlelere hitap edebilmek ve profilinizin güvenilirliğini artırmak için BURAYA tıklayın.

Aslında sadece takipçi sayısının yükseltilmesi İnstagram kullanıcıları için her an yeterli olmayabilir. Zira sonrasında profil sahipleri, beğeni rakamlarının artırılması konusunda taleplerde bulunmaktadır. Asıl önemli olan konu; beğeni sayısının sürekli olarak artması ve istikrarlı bir çizgide devamlılık seyretmesidir. Ancak bu şekilde verim alınabilecektir.

İnstagram Beğeni İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

  • İnstagram Hesabı Beğeni Sayıları Neden Önemlidir?
  • İnstagram Beğeni Sayıları Nasıl Artırılır?
  • Çok İnsanın Beğeneceği İçerikleri Nasıl Üretebiliriz?
  • Beğeni Sayısı İle Takipçi Sayısı Arasında Nasıl Bir İlişki Vardır?
  • İnstagram Beğeni Sayısını Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır?
  • Hangi Hashtagleri Kullanırsak Beğeni Sayısı Artacaktır?
  • Beğeni Sayısı Neden Düşer? 
  • Takipçi Sayısını Artırmak Beğeni Sayısını Artırır Mı?
  • İnstagram Beğeni Limit Ne Kadardır?

Tüm bu soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edebilir ve aklınıza takılan sorunların cevaplarını öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İnstagram Beğenileri Artırma Yolları

İnstagram Beğeni Sayılarını Artırmak için yapılması gereken birçok işlem vardır. Öncelikle yapılacak olan paylaşımların ve özellikle hesabın genelinin belli bir teması olmalıdır. Tüm paylaşımlar bu konu etrafında olmalıdır. Güzel ve dikkat çekici fotoğraflar, videolar olmalıdır. Başlıklar ve hashtagler en çok beğenilenler arasından seçilmelidir. Mutlaka hashtag kullanılmalıdır. Fotoğrafları gerekiyorsa çeşitli programlarla düzenlemek iyi olacaktır. Düzenli olarak paylaşım yapılmalıdır. Yapılan yorum ve beğenilerden sonra diğer hesaplarla etkileşimde olunmalıdır. Açıklamalara ayrıca önem ve değer verilmelidir. Tüm bu işlemler ücretsiz olmakla birlikte uzun zaman almaktadır.

Bunların dışında ücretli işlemler de mevcuttur. Reklam verilerek hem takipçi sayısı hem de beğeni ve yorum sayısı artırılabilir. Reklam hizmetlerinin yanı sıra Türk Organik Yorum ve Türk Organik Beğeni hizmeti veren sitemiz üzerinden hizmet almak isterseniz, paketlerimizi incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Ücretli işlemlerin en büyük avantajı çok kısa sürede hizmet satın alabilmektir. Uzun süre bekleme imkânı olmayanlar için tek yol Beğeni Satın Almaktır. Fenomenlerin bile tercih ettiği bir yol olan Beğeni ve Takipçi Satın Alma işlemi ile güçlü instagram hesapları oluşturmak oldukça kolaylaşmıştır.

İnstagram Beğeni Sayısı, hesabın itibarını, rekabette öncü olduğunu, iş birliği anlaşmaları ihtimalinin yüksek olduğunu göstermektedir.

İnstagram Beğeni Almak İçin Hashtagler Nelerdir?

Paylaşımlarda mutlaka hashtag kullanılmalıdır. Konu başlıkları ve hashtag seçilirken en popüler olan ve en çok tıklanma alanlar özenle seçilmelidir. Her konu başlığı için özel hashtag sıralamaları vardır. 

Beğeni konu olursa: #like, #like4like, #liker, #l4l, #love, #likes4likes, #photooftheday, #likes, #TFLers, #TagsForLikes, #liking, #likeall, #likealways, #instagood, #likeback, #likebackteam, #likeforlike, #likebackteam gibi etiketler kullanılabilir.

Yorum konu olursa: #comment, #comment4comment, #c4c, #commenter, #comments, #love, #commeting, #commentteam, #commentback, #comments, #commentall, #commentalways, #pleasecomment, #commentbackteam, #commentbelow etiketleri kullanılabilir.

İnstagram Beğeni Bildirimi Nasıl Kapatılır?

İnstagram ve birçok sosyal platform gün içerisinde telefonumuza birçok bildirim göndermektedir. Bunlardan bazılarını engellemek mümkündür. Rahatsız edilmek istemediğimiz anlarda bazen bir kısmını bazen de tamamının bildirimleri kapatmak mümkündür. Bildirmleri Mobil uygulamadan ve masaüstünden kapatabilirsiniz ve bu oldukça basit bir işlemdir.

İlk olarak profilinize gidilmeli, sağ üst köşedeki Ayarlar sekmesine dokunulmalıdır. Android işletim sisteminde Üç Nokta'ya, iPhone ve Windows Phone için ise Çark şeklinde olan işarete tıklanmalıdır. Bu menüde Ayarlar başlığındaki Anında İlet Bildirimleri sekmesini görülecek olup, bu menü tıklanarak bildirimlerden hangilerinin alınıp alınmayacağı seçilebilecektir. Aynı ekranlardan aynı menüden bildirimleri açmak da mümkündür.

İnstagram Beğeni Düşmesi Neden Olur?

Fazla ve ilgisiz etiket kullanılıyorsa, düzenli paylaşım yapılmıyorsa, ilgi çekici paylaşımlar yapılmıyorsa beğeni sayıları düşebilir. Beğeni almak ve bunu düzenli hale getirmek emek isteyen bir iştir. Küçük bir aksaklık yaşamak, vazgeçmek ya da düzenin bozulması hemen hesaba ile ilgili hareketlere negatif olarak yansıyacaktır. Tek tip paylaşımlardan kaçınılmalıdır. Farklı içerik üretebilmek için sürekli gelişmeli, araştırma yapılmalıdır. Öğrenmenin sonu yoktur. İnstagram platformunun özellikle aktif kullanıldığı belli saatler vardır. Bu saatlerde paylaşım yapılmaması da ayrı negatif bir durumdur.

İnstagram Beğeni sayılarınızı Organik hizmetlerimizden hızlıca artırmak için BURAYA tıklayabilir, paketlerimize detaylıca göz atabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Engelleme Nasıl Yapılır?

İnstagram kullanıcıları için güvenliğe oldukça önem veren bir sosyal mecradır. Aldığı önlemlerden biri de Beğeni Engelleme özelliğidir. İnstagram hesabı günlük beğeni sayısı için bir sınırlandırma getirmiştir. Bu sınır aşılmak istenirse beğeni engelleme ile karşı karşıya kalınacaktır. Bu engele maruz kalmamak için günlük sınırı aşmamaya dikkat edilmelidir. İnstagram Beğeni Engeli alındıysa beklemek gerekecektir. Bu bekleme süresi hesaplarda değişiklik gösterecektir.

Ortalama olarak 18 saat olan bekleme süresi dolmadan engeli kaldırmak pek mümkün değildir. Eğer beğeni sınırını aşmadığınızı düşünüyorsanız "Sorun Bildir" kısmından İnstagram’a bildiri gönderebilirsiniz. Çözüme ulaştıktan sonra bildirim gelecektir. Beklemeden Engeli Kaldırmak Mümkün Müdür? sorusunun cevabı yeni açılan ve uzun süredir açık olan hesaplar için farklılık gösterecektir. Yeni hesaplarda çok kısa sürede fazla beğeni olması şüphe uyandıracaktır. Güvenilir ve uzun süredir açık olan hesaplar için ise Beğeni ve Takip Limitleri daha fazladır.

İnstagram Beğeni Limiti Kaçtır?

İnstagram hesabının belirlediği Günlük İşlem Sınırı 500'dür. Bu işlemler Takip Etme, Takibi Bırakma ve Beğenme'dir. Ayrıca aynı anda Fotoğraf ve Video Paylaşma Sınırı 10 adettir. Beğeni Sınırı ise bir saatte 350 işlemdir. Gönderileri beğenirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta takip edilen hesaplardaki gönderilerin beğenilmesidir. En iyisi, günde 300-400 beğeni yapılmasıdır.

Aynı şekilde Günlük Yorum, Takip, Direkt Mesaj, Hashtag ve Paylaşım Limitleri de vardır.

İnstagram Beğeni Hilesi Var Mı?

İnstagram Beğeni Hilesi konusu, üyelerin en çok araştırdığı konulardan birisidir. İnstagram Beğeni Uygulaması paket olarak satılmakta olup, bu paketler yardımı ile Instagram kullanıcı profilleri kısa sürede beğenileri alabilmektedir. İnstagram uygulamasında, paylaşımların çok beğeni alması, hesap etkileşimlerinin yükselmesi açısından oldukça önemlidir.

İnstagram hesapları paylaşımlarının beğeni sayılarının yüksek olması, takipçi sayılarının artmasına da öncülük etmektedir. İnstagram Beğeni Hilesi paketleri ile İnstagram uygulamasında kullanıcıların paylaştıkları hikâye, fotoğraf ve video paylaşımları çok yüksek beğeni sayılarına ulaşmaktadır. Dünyada en popüler sosyal medya platformlarından olan İnstagram, kullanıcılarına Şifresiz Beğeni Hilesi paketlerini satın alması ile hesaplarını büyütme imkânı sunmaktadır.

Türk veya Yabancı İnstagram Beğeni hizmetlerimiz için BURAYA tıklayın.


GardenMedya Anasayfa: TIKLAYIN

İnstagram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Telegram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

YouTube Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Twitter Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

TikTok Hizmetlerimiz: TIKLAYIN