Twitter Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır?

Twitter Toplu Tweet Silme, Twitter Toplu Beğeni Silme ve Twitter Toplu DM Silme Nasıl Yapılır işlem adımlarını paylaştığımız yazımızda, Twitter Toplu Silmeler ile ilgili birçok bilgiye sahip olacaksınız. Twitter da ilk olarak kullanıcı panelinde bulunan "Hepsini Seç" tıklayıp ardından "Tümünü Sil" dediğinizde bütün toplu tweetlerinizi anında silebilirsiniz. Bu işlemden sonra profilinizde bulunan tüm tweetleriniz bir daha gelmemek üzere silinmiş olur. Silim işlemini yapmadan önce mutlaka eski tweetlerinizi kontrol edip hepsini silmek istediğinizden emin olmalısınız. Twitter Toplu Tweet Silme işlemi oldukça kolay bir işlemdir ve hiç zorlanmanız gerekmez.

Başka bir yol olarak ise Twitter Toplu Tweet Silme işlemi belirli kodlarla da kolay bir şekilde saniyeler içerisinde silinebilir. Eğer 3.500 tweet miktarından fazla tweetiniz varsa sizin için uygulama otomatik olarak arşivlemeye başlar. Arşivinizi yükleyip onlara da ulaşabilirsiniz. Sizde hesabınıza toplu bir şekilde temizlik işlemini yapabilirsiniz. Gereksiz her şeyden kolayca kurtulun.

Twitter NFT Takipçi için BURAYA , Twitter Tweet Görüntülenme için BURAYA ve Twitter Türk Organik Retweet için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Uzun yıllardır kullanımda olan bu platformda, birçoğumuz sonsuz paylaşım ve beğeni bırakıyoruz. Bu kadar kalabalık yapan bu beğenileri Twitter Toplu Beğeni Silme seçeneği ile yok edebiliriz. Bu işlemi birçok yoldan gerçekleştirebiliriz. İlk olarak uygulama da oturum açın ve beğenilerinize giderek sağ tık yaptıktan sonra öğeleri denetleyin. Karşınızdaki seçimler arasından konsolu seçebilirsiniz. Daha sonra buraya bir kod yapıştırmanız gerekecek; kodu ilgili alana yazdığınızda silme işleminiz başlayacaktır.

İkinci olarak ise Twitter Toplu Beğeni Silme uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Bunun için birçok uygulama mevcuttur. Twitterdan girişinizi yaptıktan sonra uygulamaya bağlanıp kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Toplu DM Silme Nasıl Yapılır?

Uygulamada direkt mesajların kullanımı bazen çok büyük sorunlar yaratabiliyor. Önceki mesajlarınızı göremeyip, toplu olarak mesaj silim işlemini gerçekleştiremiyorsunuz. Fakat bunu yapabileceğiniz Twitter Toplu DM Silme uygulamaları mevcut. Android, IOS veya herhangi bir işletim sistemine ait telefonunuza Twitter Toplu DM Silme uygulaması indirip uygulama üzerinden giriş yaparak silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknolojisi ile birlikte bu işlemleri kolayca yapabilmeniz mümkündür.

Vaktinizi çok harcamadan uygulamanın sizden istemiş olduğu bilgileri kolayca girip istediğiniz "Tüm Mesajları Sil" butonuna tıklayınız. Siz otururken dakikalar içerisinde istediğiniz tüm mesajlar silinecektir. İstemediğiniz mesajlardan kolayca kurtulabilecek, gelen ya da gönderilmiş öğeler kutunuz tertemiz olacaktır.

Twitter Toplu Takibi Bırakma Nasıl Yapılır?

Çok fazla kişiyi takip eden ve bu durumun üstesinden gelemeyen bir durum için geliştirilen mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bazı reklamlar üzerinden karşılıklı 2 tarafında birbirini takip etmesinden dolayı aşırı derecede fazla takip ettiğimiz hesaplar olabiliyor. Bunları silmek için tek tek uğraşılırsa oldukça fazla zamanımızı alabiliyor. Bu işlemi kolayca yapabilmek için internetten fazlaca kod bulunabiliyor.

Twitter'da bu kodu kullanarak kolayca silebilirsiniz. Buna ek olarak telefonunuza uygulama yükleyip işlemi bu şekilde de kolayca yapabilirsiniz. İstemediğiniz, rahatsız olduğunuz tüm hesapları kolayca bu işlem ile yapabilir ve bir daha uğraşmak zorunda kalmazsınız. Reklamlardan dolayı özellikle çok fazla hesabı takip edebiliyoruz ve ana sayfamız bu saçma hesapların gönderimleriyle dolabiliyor. Bu işlemi yaparak bu gibi durumların önüne kolaylık ile geçebilirsiniz.

Twitter Toplu Tweet Silme Kodu Nedir?

Kod ile Toplu Tweet Silme işlemi yaratılan uygulama ve üçüncü tip yazılımın yapmış olduğu işlemleri yapmanıza kolaylık yaratan kod türleridir. Kullanım açısından kolaylığı ve birçok link ile uğraşmanıza gerek kalmadan işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yönteminizin size özel olması, hesabınızı ve şifrenizi belirtmeden yapabileceğiniz ve kendinize ait olan bilgisayarınızda kolayca yapabileceğiniz bir işlem olmaktadır.

İlk olarak Twitter'da "Arama" bölümünden "Gelişmiş Aramalar"a gelin ve sileceğiniz tweetlerin zaman aralığını belirleyin. Aralığı belirledikten sonra "Ara" butonuna tıklayın ve konumu kesinlikle seçmeyin boş kalsın. Önünüze gelen ekranda en son kısmına giriş yapın. Yapmış olduğunuz zaman aralığındaki tüm tweetleriniz önünüze gelecektir.

Tarayıcıda geliştirici araçlarında "Konsol" kısmına tıklayın. Bunu yaparken tweet ekranınızın açık olması gerekmektedir. En son olarak kodunuzu konsol kısmına yapıştırıp tamam tuşuna basın. Silme işlemi başarı ile gerçekleşecektir. Bu işlem için günlük silme sınırı olarak 1.010 adettir. Bu sınırı göz önünde bulundurup işleminizi ona göre şekillendiriniz. Aksi takdirde sınırlamaya girersiniz ve işlemler istediğiniz gibi yürümez.

Twitter Toplu Takipçi Engelleme Nasıl Yapılır?

Engelleme işlemi diğer hesaplarla olan iletişimizi istediğiniz gibi kullanmanızı sağlayan bir işlemdir. İstemediğiniz türden hesapları bu işlem ile kolayca iletişiminizi kesmenizi sağlar ve rahatsız olmanızı engeller. Bunun için ayrıca şikayet et gibi seçeneklerde mevcuttur fakat biz şuan engelleme işlemi üzerinde duracağız. Bir kullanıcıyı engellediğinizde o kullanıcının sizin hesabınıza girmesi ve paylaşımlarınızı görmesi kısıtlanır. Sizinle herhangi bir iletişime geçemez.

Engelleme yatığınız hesaplar sizi takip edemez ve sizde onları takip etmemiş olursunuz. Otomatik olarak takibiniz silinir. Engellediğiniz hesaba engellediğinize dair herhangi bir bildirim düşmez. Tek anlayabilecekleri yöntem hesabınıza girmeye çalıştığında girememesi olacaktır. Toplu olarak engellemek istediğiniz hesapları engellemek için telefonunuza bir uygulama indirip bunu kolayca sağlayabilirsiniz.

Twitter Toplu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Bu işlemin yapılmasını sağlayan bir uygulama mevcut. Bu uygulamayı kolayca indirip göndermek isteğiniz mesajları kolayca gönderebilirsiniz. Twitter yaptığı güncelleme ile bunu uygulama üzerinden de direkt yapabilirsiniz. Grup sohbetleri ya da toplu konuşma sohbetleri başlatabilirsiniz. Kendini sık sık güncellediği için belki önümüzdeki günlerde daha fazla özelliği karşıya çıkacaktır. Özellikle sık Twitter kullanıcıları bu haberi sabırsızlıkla beklemektedir.

Twitter uygulaması günümüzde neredeyse birçoğumuzda mevcut. Bu uygulama sayesinde internet üzerinde isteğimiz her şeye kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Kendi reklamımızı yapıp eğer istersek satış bile gerçekleştirebiliyoruz. Hal böyle olunca uygulamanın kullanımı için birçok kolaylığa hepimiz ulaşmak istiyoruz. Bu yazımızda sizlerin bazı yapmak istediğiniz özelliklere ulaşabilmeniz için basit ve kolay yolları araştırarak anlatmaya çalıştık.

Sizde kolayca çoğu işleminizi kolayca yapabilip zamanınızın büyük bir kısmını harcamadan bu yorucu işlemlerden kurtulun. Zamanımız hepimiz için değerlidir ve en verimli şekilde kullanmamız gerekir. Bunun içinde her zaman bir kısa yol olması gerekir. Sizi yormamak ve kolayca bazı işlemleri yapmanızı sağlayan maddelerimizi dikkatlice okuyun ve uygulamaya geçin. Sitemize gelerek merak ettiğiniz her konu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Kendinize zaman ayırın.


GardenMedya Anasayfa: TIKLAYIN

İnstagram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Telegram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

YouTube Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Twitter Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

TikTok Hizmetlerimiz: TIKLAYIN