Telegram Hizmetleri

Telegram Türk Üye Ekleme, Telegram Bot Üye, Telegram Gönderi Görüntülenmesi ve daha birçok hizmetimizden yararlanmaya HEMEN başlayabilirsiniz.

15 Hizmet Mevcut

Üye Ekleme Satın Al

Telegram Üye Ekleme Paketi, %100 Aktif Türk veya Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Türk veya Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Yorum Satın Al

Telegram Yorum Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızda etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Yorum sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Özel Yorum Satın Al

Telegram Özel Yorum Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızda etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Yorum sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Otomatik Gönderi Görüntülenmesi Satın Al

Telegram Otomatik Gönderi Görüntülenme Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Görüntülenme sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Global Etkileşim Paketleri

Telegram Global Etkileşim Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Etkileşim sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Türk Organik Üye Satın Al

Telegram Türk Organik Üye Paketi, %100 Türk Organik Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Organik Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Türk Organik Abone Satın Al

Telegram Türk Organik Abone Paketi, %100 Türk Organik Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Organik Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Bot Üye Satın Al

Telegram Bot Üye Paketi, %100 Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Garantili Bot Üye Satın Al

Telegram Garantili Bot Üye Paketi, %100 Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Bot Abone Satın Al

Telegram Bot Abone Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Garantili Bot Abone Satın Al

Telegram Garantili Bot Abone Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Anket Oylama Satın Al

Telegram Anket Oylama Paketi, %100 Global Kullanıcıların anketinizle etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, anketinizin Oy sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Reaksiyon Satın Al

Telegram Reaksiyon Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Reaksiyon sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Otomatik Reaksiyon Satın Al

Telegram Otomatik Reaksiyon Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Reaksiyon sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Gönderi Görüntülenmesi Satın Al

Telegram Gönderi Görüntülenme Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Görüntülenme sayısını artırmanıza olanak sağlar.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz.

TELEGRAM ÜYE EKLEME KAPASİTEMİZ ARTIRILMIŞTIR!

Bir süredir devam eden kapasite yoğunluğumuz, ek hizmet birimimizce giderilmiş ve Telegram Üye Ekleme hizmetinin tüm paketleri yeniden kullanıma açılmıştır. 5.000 Üye Ekleme ve üzerinde satın alacağınız paketlerimiz için %10 İNDİRİM KODUNUZ: "EKLEME10"

31.03.2023 - 23:59'a kadar geçerli indirimden HEMEN yararlanın!

 

Saygılarımızla, GardenMedya Müşteri Deneyimi Ekibi

Telegram GARDENMEDYA Duyuru kanalına abone olun; yeni servislerden ve indirimlerden İLK SİZ haberdar olun!

GARDENMEDYA Duyuru kanalı için TIKLAYIN!

SON GÜN8 Saat 9 Dakika
Telegram
5.000 Üye Ekleme
  • İstediğiniz Gruplardan Üye Alınır - İstediğiniz Grupları İletişim Kanallarından İletiniz!
  • Son 24 Saat İçerisinde Aktif Olan Üyeler Eklenir
  • Ekleme işlemi 10:00-14:00 ve 20:00-23:00 Saatleri Arasında Gerçekleştirilir
  • Ekleme İşlemlerinin Ardından Ekran Görüntüleri İletilir
  • 22:00'dan Sonraki Siparişler 10:30'da İşleme Alınır
  • Sorularınız için WhatsApp ve Telegram Desteği
3149.90₺2834.90₺
Satın Al