Telegram Hizmetleri

Telegram Türk Üye Ekleme, Telegram Bot Üye, Telegram Gönderi Görüntülenmesi ve daha birçok hizmetimizden yararlanmaya HEMEN başlayabilirsiniz.

16 Hizmet Mevcut

Otomatik Full Premium

Telegram Otomatik Full Premium Paketler, %100 Türk Organik ve Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Organik ve Global Kullanıcılar, kanalınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamanıza olanak sağlar.

Otomatik Sınırsız Abonelik

Telegram Otomatik Sınırsız Abonelik Paketleri, %100 Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamanıza olanak sağlar.

Otomatik Pozitif Reaksiyon

Telegram Otomatik Pozitif Reaksiyon Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Reaksiyon sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Otomatik Post Görüntülenme

Telegram Otomatik Post Görüntülenme Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Görüntülenme sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Aktif Üye Ekleme

Telegram Aktif Üye Ekleme Paketi, %100 Aktif Türk veya Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Türk veya Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

DM Paketleri

Telegram DM Paketi, %100 Global Kullanıcıların hedef grubunuzdaki üyeler ile etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, hedef grubunuzdaki üyelere reklam ve tanıtımlarınızın yapılmasını sağlar.

Türk Organik Üye

Telegram Türk Organik Üye Paketi, %100 Türk Organik Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Organik Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Türk Organik Abone

Telegram Türk Organik Abone Paketi, %100 Türk Organik Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Organik Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Bot Üye

Telegram Bot Üye Paketi, %100 Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Garantili Bot Üye

Telegram Garantili Bot Üye Paketi, %100 Global Kullanıcıların grubunuzla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, grubunuzun Üye sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Bot Abone

Telegram Bot Abone Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Garantili Bot Abone

Telegram Garantili Bot Abone Paketi, %100 Global Kullanıcıların kanalınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, kanalınızın Abone sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Pozitif Reaksiyon

Telegram Pozitif Reaksiyon Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Reaksiyon sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Post Görüntülenme

Telegram Post Görüntülenme Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Görüntülenme sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Story Görüntülenme

Telegram Story Görüntülenme Paketi, %100 Global Kullanıcıların paylaşımınızla etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, paylaşımlarınızın Görüntülenme sayısını artırmanıza olanak sağlar.

Anket Oylama

Telegram Anket Oylama Paketi, %100 Global Kullanıcıların anketinizle etkileşime girdiği bir pakettir. %100 Global Kullanıcılar, anketinizin Oy sayısını artırmanıza olanak sağlar.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz.