Trendyol Türk Beğeni Satın Al, Trendyol Türk Organik Beğeni ve Trendyol Türk Favoriye Ekleme hakkında bilgi verdiğimiz metnimizde, Trendyol Türk Sepete Ürün Ekleme konusuna da değineceğiz. Trendyol 2010 tarihinde Demet Mutlu tarafından kurulan pazaryeri platformudur. Şu an Türkiye’nin en çok satış yapan e-ticaret platformlarından birisidir. Hatta birincisidir. Merkezi İstanbul’dur. Trendyol da mağaza olma süreçlerini tamamlayan mağaza sahipleri ürünlerinin alıcılar ile buluşması için Trendyol mağazalarına ürünlerini yüklerler. Alıcılar ise beğendikleri ürünleri sepetlerine ekleyerek alışveriş süreçlerini tamamlarlar ama çok geniş bir kitleye sahip Trendyol'da seçenek fazlalığı ve satıcı fazlalığından dolayı müşteriler bir ürün aradığında öne çıkamayabilirsiniz.

Mağazanızdaki ürünlerin aramalarda en üst sıralarda yer alması için beğenilerinizin yani favorilerinizin miktarı fazla olmalıdır. Beğenilerinizin fazla olması sizin mağazanızı rakiplerinizin arasından sıyrılarak daha görünür hale getirir ve üst sıralara taşır. Böylelikle daha fazla satış yapabilirsiniz. Sizlere burada Trendyol Türk Beğeni sayesinde nasıl popülerliğinizi arttırıp satışlarınızı arttırırsınız ondan bahsedeceğiz. Trendyol'da mağaza açan küçük veya büyük işletmecilerin önem vermesi gereken konulardan en önemlisi Takipçi ve Favori artırmak olmalı. Sizlere nasıl Trendyol'da Türk Beğeni alırsınız ve hayatınızı nasıl değiştirir bundan bahsedeceğiz.

Trendyol Türk Beğeni Nedir?

Trendyol Türk Beğeni, Trendyol'da satış yapmanızı kolaylaştıracak ürünlerinizi geniş bir kitleye ulaştırabilecek sizi ve ürünlerinizi daha görünür yapabilecek bir etkinliktir. Beğenileriniz artıkça geniş ürün yelpazesine sahip Trendyol'da daha göz önüne çıkabilecek, ürün arayan ve satın alan kitleyle kavuşabileceksiniz. Ürünlerinizdeki beğeniler sayesinde takipçi sayınız artacak ve ürünleriniz daha çok kitleye hitap edebilecektir. Satışlarınızın artması sayesinde mağazanızda büyüme yaşanacak ve kar elde etme oranınız artacaktır. Ürünlerinizdeki görüntülenme oranı da arttığı için satış oranlarızda aynı düzeyde artacaktır. Satıcı puanınızda yükselme yaşanacaktır. Satıcı puanlarınızdaki yükselme ile birlikte güvenirliliğiniz aynı oranda artacaktır.

Trendyol Türk Beğeni Ne İşe Yarar?

Trendyol Türk Beğeni, ürünlerinizdeki beğeni sayısının artması neticesinde satışlarınızı hızlandıracak ve size kazanç kolaylığı sağlayacak bir sistemdir. Ürünlerinizdeki beğeniler artıkça hedef satış kitlesinin karşısına daha hızlı çıkabilecek ve gündemde kalmanıza yardımcı olacaktır. Mağazanızı önde çıkartmasının yanı sıra ürünlerinizin de öne çıkmasına yardımı olur. Yüksek gelir elde etme imkanı sunar. Gerçek ve Türk Beğeni almanız sayfanızın güvenilirliğini artırır. Mağazanızın ve ürününüz popülerliğini artırmış olursunuz. Artan popülerlik sayesinde daha büyük bir kitleye ulaşım sağlayıp mağazanızı popülerlik yolunda ilerletebilirsiniz.

Örneğin bir alışveriş yaparken sizin için önemli olan nedir? Ürünü kaç kişi beğenip favorilerine eklemiş ve ürünü kaç kişi satın almış? Alınan ürün ile ilgili kaç değerlendirme var? Hepimizin kriterleri bunlardan ibarettir. Bir mağazanın kaç tane takipçisi olduğu çok önemlidir çünkü sizler 100 takipçisi olan bir mağazadan mı 10.000 takipçisi olan bir mağazadan mı alışveriş yaparsınız? Tabiiki 10.000 tane olandan alışveriş yaparsınız.

Ürününüzdeki beğeni sayısı arttığında daha çok satış yapmış olacağınız için yorumlarınızı ve aynı zamanda takipçi sayınızı da arttırmış olursunuz. Geniş bir kitleye sahip Trendyol'da sizinle beraber aynı ürünü satan mağaza rakiplerinizi geride bırakarak sahip oldukları müşteri kitlelerini kendi mağazanıza çekersiniz. Trendyol sizin büyüyen sayfanızı sahip olduğu algoritma sayesinde daha çok kişinin önüne çıkaracak ve sizleri üst sıralara taşıyacaktır. Daha çok satış yaptığınız için ürün tedarikçimizden aldığınız ürün miktarıda artacak ve daha uyguna ürün alabileceksiniz. Daha uyguna aldığınız ürünlerden daha çok kazanç elde edip aynı zamanda çok satış yapmanız halinde müşterilerinizin güvenlerini kazanacaksınız. Müşteriler memnun kaldıkları ürün ve mağazaları yakın çevrelerine de önerecektir.

Trendyol Türk Beğeni Satın Alma Adımları

Öncelikle satın alacağınız Trendyol Türk Beğeni miktarını belirlemelisiniz. Daha sonra belirlediğiniz miktardaki beğeni fiyatının olduğu paketi seçmelisiniz.

 • 100 Türk Beğeni 
 • 200 Türk Beğeni
 • 300 Türk Beğeni
 • 500 Türk Beğeni
 • 1.000 Türk Beğeni
 • 2.000 Türk Beğeni
 • 3.000 Türk Beğeni
 • 5.000 Türk Beğeni
 • 10.000 Türk Beğeni
 • 20.000 Türk Beğeni
 • 30.000 Türk Beğeni

Size uygun paket seçeneğinin üzerine tıkladıktan sonra ekranınıza gelecek olan sayfaya Trendyol üzerinden kopyaladığınız ürün linkini yapıştırmanız gerekir. Daha sonra iletişim bilgilerinizi alışverişinizin bireysel mi kurumsal mı olduğu seçmelisiniz. Ardından adınızı ve soyadınızı, E-posta adresinizi ve telefon numaranızı doldurmalısınız. Kupon indirim kodunuz varsa bu aşamada yer alan kutucuğa yazmanız gerekir; bu sayede kupon indirimi aktifleşmiş olur. Bu adımın ardından satın alma işlemini onaylayarak siparişinizi başlatabilirsiniz.

Trendyol Türk Favoriye Ekleme Ne İşe Yarar?

Trendyol Türk Favoriye Ekleme ürünlerinizin daha fazla satılması ve mağaza görünürlüğünüz daha fazla artmasına neden olur. Alıcılar sizlerin ürünlerini favorilediğinde ürünleriniz Trendyol'un sahip olduğu algoritmasına bağlı olarak sizi favorileyen kişilerin anasayfasına düşer. Bu durum satışlarınızın artmasına ve yüksek gelir elde ederken mağazanızın büyümesine ve mağaza takipçinizin artmasına yol açar.

Mağaza takipçilerinizin artması sizi alıcılar bir ürün aradığında üst sıralara taşır. Üst sıralarda görünür olan ürünleriniz hedef kitleye direkt hitap eder ve satışlarınızı büyük ölçüde artırır. Mağazanız daha görünür ve takipçi sayınız fazla olduğunda daha çok müşteri kitlesine ulaşırsınız ve satışlarınızı artırmış olursunuz. Trendyol Türk Beğeni sayesinde favorilenen ürününüzün fiyatında herhangi bir kampanya yapıp düşüş yaşandığında favorileyen kişilere bildirim gider. “İlgilendiğin Ürüne İndirim Geldi!” Müşteriler indirim gelen ürünlerin bildirimini direkt aldıkları için yüksek favoriye sahip ürünleriniz yüksek müşteri kitlesine ulaşır ve ürününüzde indirim bekleyen müşteri kitlesi ürünlerinizi hemen alır.

Çok fazla satış yapmanız mağazanızı büyütecek aynı zamanda satıcı puanınızı artıracaktır. Satıcı puanı artan bir mağaza her zaman müşterinin gözünde daha güvenilir hale gelir. Güvenilir bir mağaza üst sıralara çıkar ve müşteriler bir ürün aradığında sizin ürününüz hemen dikkatlerini çeker. Mağazanızı büyütmek satışlarınızı artırmak istiyorsanız, Trendyol Türk Beğeni satın almalısınız. Tamamen güvenli olan bu süreç mağazanızdaki ürünlerin beğenilerini artırırken aynı zamanda ürün satışlarınızı ve ürün yorumlanızdaki artışıda beraberinde getirecektir. Trendyol Türk Beğeni sayesinde mağazanızda istediğiniz popülerlik seviyesine ulaşmış olup daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz.


GardenMedya Anasayfa: TIKLAYIN

İnstagram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Telegram Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

YouTube Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Twitter Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

TikTok Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Trendyol Hizmetlerimiz: TIKLAYIN

Diğer Hizmetlerimiz: TIKLAYIN